Potěší na mysli

.

Chcete zažít potěšení smyslů? Máte rádi vzrušení a nebojíte se riskovat? Lákají vás nevšední věci, které si můžete vychutnat do morku kostí?
Malé lahvičky poppers se prodávají po celém světě a to po milionech kusů každý den. Největšími výrobci jsou země, jako je Německo, Anglie, Japonsko nebo Amerika.
Mezi jejich hlavní přednosti patří zejména snadné používání. Stačí lahvičku otevřít a aplikovat, tedy přičichnout nebo postavit na stůl a nechat dýchat. Nejčastěji se používá při sexuálních aktivitách, tedy přesně těsně před vyvrcholením. Nejvíce si totiž tento pocit užijete. Prožijete několikanásobně slastnější pocity. Všechno bude silnější a vyvrcholení bude pocitově až abnormální.
východ slunce a siluety

.

Lahvičky malé i velké

Lahvičky s touto těkavou a hořlavou látkou, která se navíc velice rychle vypařuje, mohou být dvojího typu. Velké lahvičky mají obsah kolem 30 ml. Malé lahvičky obsahují 10 – 15 ml látek zvané nitrity. Jedná se o nebezpečné látky, které by neměly přijít do styku s kůží.
1)      Diskrétní zásilka
Zboží je vždy zabaleno v diskrétním balíčku, takže rozhodně nikdo nepozná, co se v obsahu ukrývá. Snažíme se dodržovat veškeré zásady soukromí, a proto našim zákazníkům nechceme připravit nečekané nebo nepříjemné situace při převzetí zásilky. Balíček samozřejmě může kdokoliv vidět, protože je balen diskrétně.
2)      Přeprava
Zboží je baleno do pěnových obalů, aby se lahvičkám nic nestalo, nemusíte se proto ničeho obávat. Díky tomu se lahvičky při přepravě nepoškodí. Další z možností jsou bublinkové obálky, pokud jde pouze o malé zboží o malých rozměrech nebo počtech.
Nejznámější je verze Ultra Strong Rush. Forma Rush je oblíbená také v jiných variantách a je pro každého cenově dostupná. Dalším velice oblíbeným produktem je Amsterdam a Big Ultra Strong.
děvče s úsměvem ve větru
Pro kluky i pro muže
I malá lahvička může potěšit natolik, že si ji zamilujete. S prvním použitím raději opatrně. Látka se nesmí dostat na kůži, protože by vám ji mohla spálit.

.